1232. Cadde No: 10 Ostim / Ankara
0312 386 2555 - 2543
info@atmacademir.com.tr
HAKKIMIZDA

1984 Yılında metal mamülleri pazarlama sektöründe Van'da Atmaca Ticaretünvanıyla kurulan firmamız kaliteyi ucuza sunmak ve en iyi hizmet ilkeleriyle faaliyete başlamıştır.

1994 Yılında Firmamız Atmaca İnşaat Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurumsallaşmış olup ilerleyen yıllarda devamlı ve istikrarlı büyüme göstererek ürün çeşitlerini arttırmış ve sektöründe Van’ın en büyük firması olmayı başarmıştır.

Van’da üç ayrı satış noktası olmak üzere Ankara Ostim’de de yeni bir satış noktası eklenmiştir. Toplamda 2000 m2 kapalı alanda İnşaat demiri, Galvanizli Sac, DKP ve Siyah Sac, Levha Sac, Boru, Profil, Doğalgaz Borusu, Köşebent, Lama, NPU-NPI, HEA-HEB Alüminyum Saclar olmak üzere geniş metal mamulleriyle TOPTAN ve PARAKENDE Satışı, CNC Lazer kesim ile 25 mm’e kadar Yassı Siyah ve Paslanmaz sac kesimleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

ATMACA İNŞAAT 2009 Mayıs ayında ATMACA DEMİR SAC LTD. ŞTİ. Unvanı altında yeni kardes şirketini kurarak geniş ürün yelpazesiyle Ankara'da da yoluna devam etmektedir.

Yusuf ATMACA
Yönetim Kurulu Bşk.